Nabízím

Jako terapeutka, koučka a lektorka na volné noze nabízím 

Psychoterapeutická podpora

Biosyntetická psychoterapie je somatický směr psychoterapie vyznačující se celostním přístupem. Propojuje mysl, emoce a tělesné prožívání. V terapii hledáme zdroje klienta, silné a zdravé stránky a ty posilujeme.

Pracuji pod odbornou supervizí. 


Krizová intervence

Krize je přirozená součást života a často vede k určité změně či transformaci naší situace osobní, vztahové, pracovní, zdravotní nebo spirituální. Je to zátěžový stav a jak na něj reagujeme a prožíváme jej, záleží na mnoha faktorech a momentálním stavu duše i těla. Každý člověk se může ocitnout v krizi a prožívání krizové situace je vždy subjektivní. Krizová intervence je zaměřená na situaci tady a teď a blízkou budoucnost, má významný preventivní potenciál. Dobré provedení krizí může zamezit zhoršení stavu a rozvoji chronifikace duševních obtíží.  

Nabízím jednorázové nebo střednědobé krizově intervenční služby - osobní konzultace, telefonicky nebo formou videohovorů. 

Koučování

Koučování je podporující a aktivizující metoda. Skrze koučovací proces se můžete propojit se svými sny, vnitřními i vnějšími plány a začít změny realizovat. Ráda propojuji koučování a vnímavě vědomý přístup k hlubšímu napojení na své tělesné prožívání a tím více na sebe sama.  

Online programy

 Online programy zaměřené na témata osobnostního rozvoje, procesní skupinovou práci, témata psychohygieny a divadelní či aplikované improvizace. Pokud máte o tento program zájem, ozvěte se!